У Миколаєві поліцейський вихопив у зловмисника гранату з відірваною чекою

У Миколаєві поліцейський вихопив у зловмисника гранату з відірваною чекою

     Патрулюючи на ринку «Колос», що знаходиться у м. Миколаїв, правоохоронцями було замічено двох підозрілих молодиків. Поліцейські негайно підійшли до них, на що чоловіки зреагували вкрай неочікувано, - дістали зброю та гранату з висмикнутою чекою та наполягали відпустити їх.

     З метою усунення загрози для великої кількості людей, які в той час перебували на території ринку, поліцейський пішов на великий ризик та вихопив гранату з рук зловмисника. Після цього він миттєво зафіксував гранату скотчем та тримав у руках до прибуття вибухотехніків, які її відразу знешкодили. Під час інциденту ніхто не постраждав, хлопців було затримано, а вилучену зброю відправлено на експертизу.
     Як з'ясувалось пізніше, вік зловмисників 18 та 19 років. Наразі шлях надходження зброї та вибухівки встановлюється, а разом з тим можливість причетності молодиків до інших злочинів.
     Попередньо, зловмисники відповідатимуть за свої діяння за статтями 345, 263 та 348 Кримінального кодексу України


Черговий напад у Львові на громадських активістів (відео).
Сьогодні, 29.03.2019 року громадські активісти Львова провели акцію протесту під стінами Львівської міської ради, з метою привернення уваги громадськості до забруднення міста небезпечними...