Одеса знову паралізована через сильні зливи

Одеса знову паралізована через сильні зливи

     Після сильних злив, що не припинялись протягом цілого дня, Одеса знову опинилась під водою. За словами очевидців, місцями вода піднялась настільки, що автомобілі в буквальному сенсі почали потопати. Серед затоплених вулиць, які стали заручниками негоди, опинилась Дерибасівська, Пушкінська, Вільямса та багато інших.

     Центр повністю паралізовано заторами, місцями зникла подача електроенергії. Через значні затоплення зупинився й рух трамваїв за декількома напрямками. Місцеві жителі скаржаться, що змушені витрачати по декілька годин для того щоб доїхати до власних осель. Одесити нарікають на роботу комунальників, які, на їхню думку, зовсім не справляються навіть з мінімальними опадами, не кажучи вже й про подібні зливи.
     Наразі, синоптики втішних прогнозів по ситуації в Одесі на найближчих декілька днів надати не можуть.
     Нагадаємо, що за останні місяці Одещина декілька разів потерпала від негоди. Зливи супроводжувалися сильним вітром , що призводило до чисельних аварійних ситуацій, - обвали балконів, обриви ліній електропередач, дорожньо-транспортні пригоди.


Черговий напад у Львові на громадських активістів (відео).
Сьогодні, 29.03.2019 року громадські активісти Львова провели акцію протесту під стінами Львівської міської ради, з метою привернення уваги громадськості до забруднення міста небезпечними...