«Мєнти також люди»: у Полтаві колишні міліціонери вийшли на протест

«Мєнти також люди»: у Полтаві колишні міліціонери вийшли на протест

     Сьогодні під стінами Полтавської обласної адміністрації зібралися екс-міліціонери на мітинг. На їхню думку, це чи не єдиний спосіб достукатися до влади.

     Метою їхнього збору було домогтися для колишніх працівників МВД перерахунку пенсій, а також визнати поліцію правонаступницею міліції.

     Акцію протесту розпочали гімном України та вшанували пам'ять загиблих міліціонерів та учасників АТО хвилиною мовчання.

     Протестувальники скаржаться, що пільги відмінили, хоч і обіцяли залишити їх на все життя, а пенсії не піднімають взагалі. Отримувати 1500 гривень та платити за найману квартиру з комунальними послугами – це знущання.

     Якщо раніше колишнім міліціонерам нараховувало пенсію Міністерства внутрішніх справ, то відтепер про це варто забути, а новий закон передбачає значно менші пенсії, ніж вони заробили.

     Учасники мітингу принесли із собою плакати: «Аваков! Меєнти також люди!», «Українцям європейські пенсії і зарплати», «Аваком! Закони приймаються, щоб їх виконувати, а не саботувати!» тощо.

     До речі, це вже не перший мітинг пенсіонерів МВД. Раніше вони вже збиралися біля будівлі Пенсійного фонду Полтавської області.


Черговий напад у Львові на громадських активістів (відео).
Сьогодні, 29.03.2019 року громадські активісти Львова провели акцію протесту під стінами Львівської міської ради, з метою привернення уваги громадськості до забруднення міста небезпечними...