Бред Пітт позбувся слави жорстокого зіркового батька

Бред Пітт позбувся слави жорстокого зіркового батька

     Нещодавно світ сколихнула новина про розлучення зіркової пари Анджеліни Джолі та Бреда Пітта. Відразу ж після цієї новини з'явилась і інша: Джолі звинувачувала колишнього чоловіка у пияцтві, яке негативно позначалось на його спілкуванні з дітьми. На думку акторки суд повинен позбавити Пітта батьківських прав та дозволити їй контролювати всі зустрічі з дітьми.

     Ці звинувачення відразу ж спонукали до дій різні служби. Служба у справах дітей та сім'ї відреагувала та розпочала власне розслідування. Через деякий час у засобах масової інформації з'явилась інформація, що всі звинувачення Бреда Пітта є безпідставними.

     Офіційний представник служби зазначив, що при розлученні пара склали угоду, де чітко прописано що обидві сторони колишнього подружжя діють лише в інтересах спільних дітей. Одним із пунктів є те, що вони повинні знаходитися у повній безпеці. Служба не виявила жодних загроз та відхилила позов Анджеліни Джолі, чим не позбавила Бреда Пітта батьківських прав та дозволила брати участь у вихованні дітей.