Столиця готується до зими, яка прийде в Україну на вихідних

Столиця готується до зими, яка прийде в Україну на вихідних

     Вихідні в Україну ввірвуться хуртовинами та шквальним вітром. Практично по всій території України, окрім Півдня, прогнозуються снігові заметілі, подекуди з дощем, та сильний вітер. Гідрометцентр попереджає про активний циклон, що спричинить непогоду одразу у дев'ятьох областях .
     У зв'язку з прогнозами, міська адміністрація Києва вже ухвалила рішення заблокувати в'їзд до столиці великогабаритного транспорту з 7:00 до 13:00 години та здійснювати посилений контроль на дорогах. Окрім того, КМДА закликає уникати користування приватними транспортними засобами під час снігових опадів, що дозволить значно зменшити затори, оперативно здійснювати комунальні або ж аварійні роботи. Сніговий покрив у столиці за попередніми прогнозами може сягнути 27 сантиметрів.
     Заступник голови КМДА Пантелеєв уже зобов'язав служби благоустрою міста здійснювати швидке прибирання на територіях, а за невиконання вищезгаданих робіт озвучив суму штрафу, яка складає на сьогодні 1700 гривень.
     Державна служба України з надзвичайних ситуацій закликає громадян всієї країни з особливою обережністю поводитись на вулицях та за кермом транспортного засобу під час очікуваних складних погодних умов. Рятувальники наполегливо рекомендують водіям уникати великої швидкості на дорогах, а пішоходам радять оминати можливо пошкоджені вітром дерева та лінії електропередач.


СВІЙ ПЕРШИЙ ВІЗИТ НОВИЙ ПРЕДСТОЯТЕЛЬ ПРАВОСЛАВНОЇ УКРАЇНСЬКОЇ ЦЕРКВИ РАЗОМ ІЗ ПРЕЗИДЕНТОМ УКРАЇНИ ЗДІЙСНИЛИ ДО ДНІПРОВСЬКОЇ ЄПАРХІЇ
Президент України Петро Порошенко взяв участь у молебні в Дніпровському Храмі "Різдва Пресвятої Богородиці" Православної Церкви України. Богослужіння провів Митрополит Київський...