Роман із одного речення отримав престижну нагороду

Роман із одного речення отримав престижну нагороду

     Літературна форма роману «Сонячний корсет» ірландського письменника Майка МакКормака настілька незвична та оригінальна, що твір заслужено отримав престижну нагороду Голдсмітського університету, яку вручають з 2013 року.

     Здавалося б, що нового можна вигадати у літературі, аби здивувати світ? Сам роман охоплює 233 сторінки, але має лише одну крапку на останній сторінці, тому що повністю складається лише з одного речення. Незважаючи на це, зміст роману не постраждав. У творі йдеться про інженера Маркуса Конуея, який на деякий час воскрес із мертвих. На думку журі, автору вдалося у досить оригінальній формі описати життя звичайної людини.

     Письменник торкається багатьох важливих тем і проблем, які хвилюють людей будь-якої епохи: сімейні стосунки, політика, здоров'я, шлюб, мистецтво, екологічні проблеми, громадянський обов'язок.

     За незвичну структуру роману автору подарували 10 000 фунтів (12 500 доларів).

     До речі, Майк МакКормек уже третій за останні три роки ірландський письменник, удостоєний цієї нагороди.


Черговий напад у Львові на громадських активістів (відео).
Сьогодні, 29.03.2019 року громадські активісти Львова провели акцію протесту під стінами Львівської міської ради, з метою привернення уваги громадськості до забруднення міста небезпечними...