Київські дельфіни у небезпеці

Київські дельфіни у небезпеці

     Столичний дельфінарій залишився без підключення до каналізації: через значні порушення Київводоканал відключив установу від каналізаційної мережі. Тепер мешканці дельфінарію опинилися у небезпеці, на що звертають увагу суспільності і влади захисники тварин.

     Спеціалісти Київводоканалу відключили столичний дельфінарій від каналізації через те, що його керівництво не дотримувалося правил використання мереж водопостачання та водовідведення і неодноразово, незважаючи на невідповідність технічним умовам та відсутність потрібних договорів, самовільно виконувало підключення до цих мереж.

     Раніше через порушення законних норм Київський дельфінарій вже відключали від каналізації, однак керівництво без відповідного дозволу знову   поновлював комунікації.

     Про відключення попередили директора дельфінарію, повідомили про це столичну прокуратуру, КМДА, районну адміністрацію, санепідемстанцію та інші державні структури, відповідальні за безпеку.

     Крім цього, представники Київводоканалу повідомили захисників тварин про небезпеку, у якій можуть опинитися дельфіни, які живуть у дельфінарії, у цій ситуації, і наголосили про необхідність негайного вирішення проблеми.

     Як відомо, діяльність дельфінарію є такою, що порушує права тварин, тому громадськість неодноразово виступала за закриття установи.


Черговий напад у Львові на громадських активістів (відео).
Сьогодні, 29.03.2019 року громадські активісти Львова провели акцію протесту під стінами Львівської міської ради, з метою привернення уваги громадськості до забруднення міста небезпечними...