Сільськогосподарська техніка в Україні знову буде вироблятися

Сільськогосподарська техніка в Україні знову буде вироблятися

     Як стало відомо з інформації, розміщеної на урядовому сайті, очільник уряду розповів, перебуваючи на Науково-виробничому підприємстві «Херсонський машинобудівний завод», про перспективи виробництва в Україні сільськогосподарської техніки.

     У відповідь на запевнення керівництва підприємства стосовно того, що новий комбайн доведений до високої якості, очільник уряду сказав: якщо сказане буде доведене, то уряд знайде механізми для відновлення виробництва комбайнів в Україні.

     На даний час в Україні виробляється біля ста видів сільськогосподарського обладнання.

     У нас є компетенції, які ми можемо використати на наших підприємствах для виробництва іншої сільськогосподарської техніки і обладнання для сільського господарства. За таких підстав уряд почав роботу щодо створення умов для їх виробництва в Україні.

     Прем'єр-міністр також сказав: ми готові підтримати виробників агропродукції, компенсуючи їм 20-30 відсотків вартості техніки, закупленої в українських виробників. Такий підхід створить аграріям умови для закупки техніки у національного виробника.

     За напрацюваннями уряду та Національного комітету з промислового розвиту ми плануємо запровадити саме такий підхід. Для цього уряд створить необхідні умови через механізм правового регулювання – постанови, закони, щоб цей процес стартував, починаючи з виробництва одиниць сільськогосподарської техніки та перейти далі до масового її виробництва, що створить передумови для працевлаштування десятків тисяч працівників.

     В проекті бюджету на наступний рік уряд передбачив п'ять з половиною мільярдів гривень на підтримку малих і середніх фермерських господарств і ця сума має шанси на збільшення до 10 мільярдів гривень. Частина коштів, які будуть компенсуватися аграріям буде направлена на закупку вітчизняної агротехніки. Так ми плануємо почати відновлення нашої промисловості.


СВІЙ ПЕРШИЙ ВІЗИТ НОВИЙ ПРЕДСТОЯТЕЛЬ ПРАВОСЛАВНОЇ УКРАЇНСЬКОЇ ЦЕРКВИ РАЗОМ ІЗ ПРЕЗИДЕНТОМ УКРАЇНИ ЗДІЙСНИЛИ ДО ДНІПРОВСЬКОЇ ЄПАРХІЇ
Президент України Петро Порошенко взяв участь у молебні в Дніпровському Храмі "Різдва Пресвятої Богородиці" Православної Церкви України. Богослужіння провів Митрополит Київський...