Американські вчені скаржаться на неякісну коноплю

Американські вчені скаржаться на неякісну коноплю

     Низька якість коноплі, яку отримують вчені із США, ставить під сумнів наукові досліди. Співробітники Університету Колорадо наголошують, що навіть у вуличних драг-дилерів марихуана психоактивніша за зразки, з якими вчені наразі працюють.

     Метою цих дослідів американські вчені вбачать виявлення усіх можливих наслідків від вживання марихуани. При цьому виявилося, що матеріал для відповідних дослідів не відрізняється якістю, хоча зразки закуповуються за допомогою існуючих механізмів державної регуляції.

     Автори дослідження тепер не бачать сенсу дослідів шкоди марихуани, якщо у потрібному наркотичному засобі відсоток активних речовин нижчий, ніж у «вуличних сортах».

     Вчені навіть спеціально закупили марихуану у нелегального торговця та виміряли рівень ТГК (тетрагідроканнабіола) – основної діючої речовини, яка відповідає за наркотичний ефект від коноплі.

     Виявилось, що у останніх зразках міститься близько 19% ТГК. У той час, як у «лабораторних» сортів – усього лише 5%.


Черговий напад у Львові на громадських активістів (відео).
Сьогодні, 29.03.2019 року громадські активісти Львова провели акцію протесту під стінами Львівської міської ради, з метою привернення уваги громадськості до забруднення міста небезпечними...