НІБУЛОН інвестує в річкові термінали

НІБУЛОН інвестує в річкові термінали

     Найбільший в Україні агротрейдер «НІБУЛОН», розмістив на своєму порталі інформацію про наміри здійснити інвестиції в сумі понад триста мільйонів американських доларів, які планується направити на спорудження перевантажувальних терміналів на річках України.

     Введення в дію терміналів зменшить навантаження на автомобільні шляхи на два з половиною мільйони вантажівок, що, в свою чергу, дасть можливість зекономити на ремонтах твердого покриття доріг більше 47 млн. грн. державних коштів.

     На даний час транспортний потенціал внутрішніх водних шляхів України з транспортування зерна складає близько десяти млн. тон, а з транспортування інших вантажів – понад 50 мн. тон.

     Підприємство «НІБУЛОН», яке є ровесником незалежності України та найбільшим зернотрейдером країни. Основним видом діяльності є виробництво та реалізація гібридного насіння кукурудзи, соняшнику та інших зернових культур.

     З моменту створення і до сьогоднішнього дня керівництво підприємством здійснює Герой України Олексій Вадатурський.


СВІЙ ПЕРШИЙ ВІЗИТ НОВИЙ ПРЕДСТОЯТЕЛЬ ПРАВОСЛАВНОЇ УКРАЇНСЬКОЇ ЦЕРКВИ РАЗОМ ІЗ ПРЕЗИДЕНТОМ УКРАЇНИ ЗДІЙСНИЛИ ДО ДНІПРОВСЬКОЇ ЄПАРХІЇ
Президент України Петро Порошенко взяв участь у молебні в Дніпровському Храмі "Різдва Пресвятої Богородиці" Православної Церкви України. Богослужіння провів Митрополит Київський...