НВО зніме фільм про Елвіса Преслі

НВО зніме фільм про Елвіса Преслі

     Телеканал НВО вирішив зняти трьохгодинний документальний фільм про короля рок-н-ролу Елвіса Преслі. Кінострічка спробує дати відповідь, чому його музика стала такою популярною, чому його називають справжньою легендою в музичному світі та яка ціна слави.

     Хоч сюжет картини сфокусується на творчості Елвіса Преслі, автори «відтворять» життя співака від раннього дитинства до останній його годин життя. У фільмі покажуть ранні фото музиканта, які ніхто не бачив до цього, а також знімки інтер'єру його особняка, глядачі почують коментарі про легендарного музиканта від людей, які його знали найкраще (продюсери, режисери тощо). До створення кінострічки долучилася навіть сім'я Елвіса Преслі, гарантує унікальність та максимальну близькість до історичної правди. Як стверджують творці та ідейні натхненники стрічки, «короля рок-н-ролу» глядачі побачать у рідкісних кардах та відкриють для себе його творчість з нової цікавої сторони. Заради такої справи творці картини навіть отримали доступ до архіву в Грейсленді – музеї Преслі в Мемфісі.

     Сценарій напише Алан Лайт, а режисером виступить Том Цимні.

     Елвіс Преслі – музикант-легенда, який, покинувши цей світ аж 40 років тому, досі не втратив своїх прихильників.


Черговий напад у Львові на громадських активістів (відео).
Сьогодні, 29.03.2019 року громадські активісти Львова провели акцію протесту під стінами Львівської міської ради, з метою привернення уваги громадськості до забруднення міста небезпечними...