Держпродспоживслужба заявила про готовність України експортувати яловичину до Єгипту

Держпродспоживслужба заявила про готовність України експортувати яловичину до Єгипту

     Незабаром Україна планує розпочати продаж м'ясних продуктів, зокрема безкісткової яловичини, на ринок Єгипту. Такі наміри були озвучені головою Держпродспоживслужби Володимиром Лапою.
     Посольство Єгипту сповістило, що до української Держпродспоживслужби невдовзі має прийти підписаний ветеринарний сертифікат на продаж української яловичини до Арабської Республіки Єгипет. В. Лапа наголосив, що саме це має уможливити продаж яловичини з України на ринку близькосхідної країни.
     Однак, існують певні умови для продажу м'ясних продуктів на єгипетських ринках. Так, м'ясні продукти мають бути сертифіковані за стандартами центру «Халяль». Але для цього Держпродспоживслужба має визнати даний центр сертифікації. Тому, відомство запропонувало центрам сертифікації, які дотримуються стандартів «Халяль», зробити офіційне звернення до відомства, щоб виконати необхідні процедури.


Черговий напад у Львові на громадських активістів (відео).
Сьогодні, 29.03.2019 року громадські активісти Львова провели акцію протесту під стінами Львівської міської ради, з метою привернення уваги громадськості до забруднення міста небезпечними...