Автошляхи місцевого значення перейдуть на баланс місцевих органів

Автошляхи місцевого значення перейдуть на баланс місцевих органів

     За закон №0954, яким передбачається реформування системи управління автошляхами України, у другому читанні проголосувала більшіть депутатів Верховної Ради.

     Згідно з вказаним законом планується автошляхи місцевого значення передати з балансу Державного агентства «Укравтодор» на баланс органів місцевого самоуправління.

     Загальна протяжність таких автошляхів складає 120 тисяч кілометрів.

     Крім того, законом передбачене підвищення вимог до якості робіт з ремонтів як місцевого, так і загальнодержавного значення. В ньому виписаний порядок здійснення замовником контролю за відповідністю матеріалів та робіт вимогам, що висуваються до них в Україні, усунення недоліків, гарантійні зобов'язання підрядчика за цими договорами, а також відповідальність сторін договору за їх порушення.

     В Міністерстві інфраструктури України вважають, що такі норми дозволять покращити якість українських доріг та створять умови для більш оперативного управління автошляхами.

     Цей закон набере чинності з 1 січня 2018 року разом із законами щодо створення та фінансування Дорожнього фонду, які на даний час знаходяться на доопрацюванні.


СВІЙ ПЕРШИЙ ВІЗИТ НОВИЙ ПРЕДСТОЯТЕЛЬ ПРАВОСЛАВНОЇ УКРАЇНСЬКОЇ ЦЕРКВИ РАЗОМ ІЗ ПРЕЗИДЕНТОМ УКРАЇНИ ЗДІЙСНИЛИ ДО ДНІПРОВСЬКОЇ ЄПАРХІЇ
Президент України Петро Порошенко взяв участь у молебні в Дніпровському Храмі "Різдва Пресвятої Богородиці" Православної Церкви України. Богослужіння провів Митрополит Київський...