Скільки коштуватимуть квитки на Євробачення-2017?

Скільки коштуватимуть квитки на Євробачення-2017?

     Днями стали відомі попередні ціни квитків на Євробачення-2017, що відбудеться в Україні навесні. За інформацією управління туризму КМДА, їх вартість коливатиметься у межах 20-100 євро.

     Голова управління туризму Київської міської адміністрації Антон Тараненко озвучив імовірні ціни квитків на пісенний конкурс Євробачення, що пройде навесні у київському Міжнародному експоцентрі. За словами Тараненка, очікують встановлення вартості квитків від 20 до 100 євро. Традиційно найвищими ціни будуть на фінальну частину конкурсу, яка буде проведена 13 травня 2017 року. Глядачі також зможуть відвідати генеральні репетиції та два полуфінали — загалом 9 шоу.

     21 листопада Національна телекомпанія України закінчила прийом заявок на роль офіційного квиткового агента, і найближчим часом повідомлять, яка компанія буде відповідальною за бронювання і продаж квитків на пісенне шоу.

     За інформацією, наданою Антоном Тараненком, вже з середини грудня почнеться продаж квитків на всі дев'ять шоу Євробачення.

     Як повідомляють організатори Євробачення, зал Міжнародного виставкового центру, що стане місцем проведення самого вокального конкурсу, вміщує в себе близько 10 тисяч осіб.


Черговий напад у Львові на громадських активістів (відео).
Сьогодні, 29.03.2019 року громадські активісти Львова провели акцію протесту під стінами Львівської міської ради, з метою привернення уваги громадськості до забруднення міста небезпечними...