Англійський банк надасть можливість знімати готівку за допомогою смартфону

Англійський банк надасть можливість знімати готівку за допомогою смартфону

     Банк Barclays випробовує сервіс, який дасть можливість користувачам знімати гроші зі своїх рахунків, використовуючи Android смартфон.

     Поки що сервіс проходить тестування в Північній Англії, а наприкінці року його запустять у більш ніж 180 відділеннях і він буде доступний у понад 600 терміналах банку. Користувачі матимуть можливість зняти кошти, використовуючи свій смартфон або безконтактну дебетну картку, за допомогою технології NFC.

     Щоб зняти кошти, користувачам необхідно буде увійти в додаток, потім ввести суму, яку планується зняти, та ввести свій PIN-код. Після чого в них буде 30 секунд, аби піднести свій смартфон до безконтактного зчитувача на терміналі, який потім видасть кошти.

     Банк Barclays наголошує, що коли користувачі знімають кошти лише за допомогою смартфону, підвищується рівень безпеки, оскільки знижується ризик шахрайства з магнітною карткою та відволіканням уваги, адже смартфон завжди у вас у руці.

     Нажаль, цією послугою не зможуть скористатися власники IPhone, тому що їх NFC-чіпи використовуються виключно в сервісі Apple Pay і не дозволяють доступ сторонніх програм.

     Нова послуга від банку буде доступна усім смартфонам на базі Android, які мають NFC-чіп та останню версію додатку Barclays Mobile Banking.


Черговий напад у Львові на громадських активістів (відео).
Сьогодні, 29.03.2019 року громадські активісти Львова провели акцію протесту під стінами Львівської міської ради, з метою привернення уваги громадськості до забруднення міста небезпечними...