Адель залишає сцену щоб повернутися

Адель залишає сцену щоб повернутися

     Співачка Адель вже покидала велику сцену заради народження першої дитини. Можливо, цьому ще послугувала травма, яку вона отримала у Жовтні 2011 року під час концерту: її голосові зв'язки почали кровоточити. Скасувавши декілька концертів, співачка залишилася на слуху у багатьох шанувальників виключно на програвачах.

     Через певний час вона повернулася на сцену, як нічого й не сталося, та як і раніше своїми піснями Адель викликала прихильність до себе у мільйонів меломанів зі всіх куточків світу.

     На одному із своїх останніх концертів, жінка зробила оголошення: вона знову залишає на невизначений час сцену заради народження другої дитини. Це був гастрольний тур, який складався з 107 концертів по всьому світу.

     Шанувальникам Адель така заява не в новизну. Співачка, жартома наголосила на тому, що позбутися її буде не так легко. Вона має намір незабаром повернутися у звичний для неї режим та шоу бізнес.


Черговий напад у Львові на громадських активістів (відео).
Сьогодні, 29.03.2019 року громадські активісти Львова провели акцію протесту під стінами Львівської міської ради, з метою привернення уваги громадськості до забруднення міста небезпечними...