Собчак з'явилася на благодійному вечері вперше після пологів

Собчак з'явилася на благодійному вечері вперше після пологів

     Не так давно журналістка, ведуча і просто світська левиця Ксенія Собчак, народила синочка від свого чоловіка Максима Віторгана. Під час вагітності дівчина дивувала публіку відвертими фото з кругленьким животом, демонструючи своє доглянуте і підтягнуте тіло.

     Після пологів Собчак не зникала на тривалий час як більшість зіркових мам, вже через два тижні вона була помічена на доброчинному вечорі.      На ньому було зібрано понад 4 млн рублів для фондів: "Бюро добрих справ" "Віра", "Вихід" і "Б.Е.Л.А", завдяки продажам модних суконь від відомих і не дуже російських дизайнерів.

     Зовнішнім виглядом Ксенії Собчак можна тільки захоплюватися. Світська левиця помітно погарнішала, вона виглядає щасливою і натхненою. Неможливо не відзначити стильний наряд молодої матусі: на ній сукня чорного кольору з білим воланом, відкритими плечима та довгим рукавом. Доповнює образ масивне чорне намисто, легкі голлівудські кучері та вечірній макіяж.


Черговий напад у Львові на громадських активістів (відео).
Сьогодні, 29.03.2019 року громадські активісти Львова провели акцію протесту під стінами Львівської міської ради, з метою привернення уваги громадськості до забруднення міста небезпечними...