У Запоріжжі затримали п’яного «псевдо» прокурора

У Запоріжжі затримали п’яного «псевдо» прокурора

     Патрульні міста Запоріжжя зупинили автомобіль Chevrolet, за кермом якого, за підозрою співробітників поліції, перебував п'яний водій. На вимоги поліцейських водій реагував неадекватно, погрожуючи їм своїм «столичним прокурорським посвідченням». Посвідчення «псевдо» прокурор так і не відкрив.
     Порушника доправили у наркотичний диспансер для огляду. У медичній установі встановили, що водій перебуває у стадії алкогольного сп'яніння. Поліцейські склали протокол за керування транспортним засобом особою, яка перебуває у стані алкогольного, наркотичного або іншого сп'яніння.
     Вже сьогодні запорізька прокуратору на своєму офіційному сайті спростувала інформацію про те, що затриманий є співробітником прокуратури.      Більше того, водій вже раніше притягувався до адміністративної відповідальності за керування транспортним засобом у стані алкогольного сп'яніння.
     З огляду на той факт, що порушник притягується за цією статтею вже не вперше, йому загрожує позбавлення водійських прав та великий штраф.


СВІЙ ПЕРШИЙ ВІЗИТ НОВИЙ ПРЕДСТОЯТЕЛЬ ПРАВОСЛАВНОЇ УКРАЇНСЬКОЇ ЦЕРКВИ РАЗОМ ІЗ ПРЕЗИДЕНТОМ УКРАЇНИ ЗДІЙСНИЛИ ДО ДНІПРОВСЬКОЇ ЄПАРХІЇ
Президент України Петро Порошенко взяв участь у молебні в Дніпровському Храмі "Різдва Пресвятої Богородиці" Православної Церкви України. Богослужіння провів Митрополит Київський...