Інформаційне агентство УНТ
Українське Народне Телебачення
Головне в Україні

Сільськогосподарське виробництво зросте більше, ніж очікувалося

Сільськогосподарське виробництво зросте більше, ніж очікувалося
81502 ПЕРЕГЛЯДІВ

     Міністерство економічного розвитку і торгівлі України переглянуло свій прогноз щодо рівня зростання виробництва у сільському господарстві в 2016 році. Так, аналітики Міністерства прогнозують зростання на 2,2%. Попередній прогноз складав 0,7%. Про це повідомляється на офіційному веб-сайті Міністерства.

     В аналітичному матеріалі на сайті Міністерства повідомляється, що в цьому році збори сільськогосподарських культур були вищими за прогнозовані, насамперед, завдяки врожаю ярих культур. Та, на жаль, негативною є динаміка в тваринництві, яка виникла внаслідок значних затрат на виробництво.

     Також аналітики Мінекономрозвитку виділили основні ризики для галузі. По-перше, погані погодні умови наприкінці року можуть погіршити динаміку сільськогосподарського виробництва, зокрема, не дати можливість зібрати врожай кукурудзи. По-друге, ризики може створити загострення конфлікту на сході України.

     Раніше повідомлялося, що виробництво в агросекторі у січні-жовтні 2016 року продемонструвало зростання на 2,8% у порівнянні з аналогічним періодом минулого року. За цей же період виробництво тваринницької продукції зменшилося на 2,8%. Швидшими темпами виробництво зростає в сільгосппідприємствах, на відміну від домогосподарств.


Передрук матеріалів, використання фото, відео дозволяється тільки за умови посилання на «Інформаційне агентство УНТ» та зазначення автора. «Інформаційне агентство УНТ» не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Редактор: redaktor@unt.ua

© 2018 Інформаційне агентство УНТ Українське Народне Телебачення