До чого готується Гайтана?

До чого готується Гайтана?

     Серце української співачки вже давно не є вільним. Вона не приховує свої відносини і відвідує різні заходи в компанії свого коханого чоловіка.

     Але, останнім часом, підписники і шанувальники творчості Гайтани спостерігають за її кардинальними змінами. Дівчина розпрощалася з довгим волоссям і продемонструвала новий імідж і з короткою стрижкою. Як правило, такі зміни в житті є наслідками якихось подій. Як хороших, так і поганих.

     Є припущення, що новий імідж дівчини викликаний пропозицією руки і серця. Зовсім нещодавно вона була помічена зі своїм коханим на показі весільних суконь. Через деякий час на сторінці в Instagram співачки з'явилися фото і відео, де вона щаслива і ніжна, позує в гарній весільній сукні. Можливо, це образ для майбутнього кліпу на пісню, а може і справді дівчина отримала пропозицію руки і серця від свого обранця.


Черговий напад у Львові на громадських активістів (відео).
Сьогодні, 29.03.2019 року громадські активісти Львова провели акцію протесту під стінами Львівської міської ради, з метою привернення уваги громадськості до забруднення міста небезпечними...