Дводенні військові навчання поблизу Криму успішно завершено

Дводенні військові навчання поблизу Криму успішно завершено

     Віктор Муженко, який обіймає посаду очільника Генштабу ЗСУ, заявив про вдале завершення дводенних випробувань зенітних ракет Повітряними Силами на півдні України. Окрім того, начальник Генштабу підвів підсумок, що боєздатність Збройних Сил України значно зросла, а повітряний кордон України недоторканий.
     Олександр Турчинов, в свою чергу, додав, що проведені випробування є надзвичайно важливими для України, так як впродовж багатьох років протиповітряні сили України занепадали.
     Самі ж випробування пройшли з точністю до затвердженого плану, незважаючи на погрози з боку Росії та несприятливі погодні умови під час другого дня навчань. Загалом, було запущено 16 ракет.
     Як повідомлялось раніше, перед проведенням військових навчань Росія погрожувала збивати усі ракети, які перетнуть повітряний простір Криму. Пізніше стало відомо, що до Криму було ввезено потужні зенітні ракети. У відповідь на погрози, Петро Порошенко запевнив, що навчання відбудуться у будь-якому випадку, а секретар РНБО констатував, що згідно з розрахунками, жодна ракета не приблизиться ближче як на 100 кілометрів до кордону із Кримом.


СВІЙ ПЕРШИЙ ВІЗИТ НОВИЙ ПРЕДСТОЯТЕЛЬ ПРАВОСЛАВНОЇ УКРАЇНСЬКОЇ ЦЕРКВИ РАЗОМ ІЗ ПРЕЗИДЕНТОМ УКРАЇНИ ЗДІЙСНИЛИ ДО ДНІПРОВСЬКОЇ ЄПАРХІЇ
Президент України Петро Порошенко взяв участь у молебні в Дніпровському Храмі "Різдва Пресвятої Богородиці" Православної Церкви України. Богослужіння провів Митрополит Київський...