Міша Романова та її секрет ідеальної фігури

Міша Романова та її секрет ідеальної фігури

     Здається, солістка гурту «ВІА Гра» Міша Романова вирішила, що якщо їй є що показати - це потрібно робити. Тому вона регулярно постить фотографії у соціальну мережу «Instagram» з відпочинку, позуючи у різних купальниках, з вечірок, де на дівчині надягнуті сукні по фігурі, з повсякденного життя, де помітно, що дівчина обожнює топи.

     А все це тому, що Міша Романова має прекрасну підтягнуту фігуру. Її шанувальники спостерігали за фотографіями з відпочинку у сонячній Туреччині. Солістка обрала не дуже яскравий роздільний купальник, який чудово підкреслював всі переваги дівчини.

     Вона не приховує секрети догляду за тілом. Співачка охоче розписує під фото як вона доглядає за собою, а саме: регулярне заняття спортом, правильне харчування та масажі. Виявилося, все просто, але вимагає зусиль та часу. Звичайно, обходиться не без гріха, іноді Міша може дозволити собі з'їсти шматочок тортика.


СВІЙ ПЕРШИЙ ВІЗИТ НОВИЙ ПРЕДСТОЯТЕЛЬ ПРАВОСЛАВНОЇ УКРАЇНСЬКОЇ ЦЕРКВИ РАЗОМ ІЗ ПРЕЗИДЕНТОМ УКРАЇНИ ЗДІЙСНИЛИ ДО ДНІПРОВСЬКОЇ ЄПАРХІЇ
Президент України Петро Порошенко взяв участь у молебні в Дніпровському Храмі "Різдва Пресвятої Богородиці" Православної Церкви України. Богослужіння провів Митрополит Київський...