Ще один комерційний банк в Україні cтав неплатоспроможним

Ще один комерційний банк в Україні cтав неплатоспроможним

     15 грудня Нацбанк констатував неплатоспроможність «Інвестбанку». Дане рішення НБУ зумовлено невиконанням акціонерами банку вимог, щодо збільшення статутного капіталу.
     За повідомленням НБУ, «Інвестбанк», перебуваючи у статусі проблемного банку, не виконав поставлених законодавством України обов'язкових вимог, а саме не збільшив статутний капітал до встановленого мінімального розміру, що складає 120 млн гривень. Разом з тим, регулятор переконує, що 98% людей, які здійснили внески у даному банку, зможуть без жодних втрат їх повернути.
     Згідно з розпорядженням НБУ, підняти статутний капітал до належного рівня комерційні банки повинні були до 17 червня 2016 року.
     Разом з «Інвестбанком» до категорії проблемних, станом на 1 липня, було також віднесено «Регіон-банк», «Мотор банк», «Кредит Оптима банк» та банк «Земельний капітал». Статус проблемного банку може діяти не більше, ніж півроку.


Черговий напад у Львові на громадських активістів (відео).
Сьогодні, 29.03.2019 року громадські активісти Львова провели акцію протесту під стінами Львівської міської ради, з метою привернення уваги громадськості до забруднення міста небезпечними...