В Канаді власники автомобілів Volkswagen отримають компенсаію

В Канаді власники автомобілів Volkswagen отримають компенсаію

     Канадські власники автомобілів Volkswagen, які придбали авто з об'ємом двигуна два літри, ймовірно, отримають компенсацію від п'яти до восьми тисяч канадських доларів.

     Знаменитий німецький автовиробник змушений понести витрати в сумі 1 мільярд 600 мільйонів американських доларів, або понад два мільйони канадських доларів на викуп автомобілів або усунення недоліків у програмному забезпечені, яке викривляє показник шкідливих викидів авто, відображаючи їх в заниженому обсязі.

     Угода про здійснення конкретних кроків по врегулюванню виявленої проблеми очікується у вирішенні судами Онтаріо до кінця березня наступного року.

     В результаті таких заходів Канада за обсягами коштів, затрачених німецьким автогігантом на врегулювання недоліків своєї продукції стане другою державою після Сполучених Штатів Америки.

     Вказані вище недоліки виявлені у ста п'яти тисячах автомашин Volkswagen з обсязом двигуна 2 літри, поставлених на канадський ринок.


Черговий напад у Львові на громадських активістів (відео).
Сьогодні, 29.03.2019 року громадські активісти Львова провели акцію протесту під стінами Львівської міської ради, з метою привернення уваги громадськості до забруднення міста небезпечними...