Охорона релігійних споруд в Умані буде посилена

Охорона релігійних споруд в Умані буде посилена

     Міський голова Умані заявив про посилення охорони культових релігійних споруд та символів у місті. Таке рішення прийняте у зв'язку з недавнім інцидентом із оскверненням синагоги, яке скоїли невідомі зловмисники.

     Очільник Умані Олександр Цебрій повідомив про те, що найближчим часом буде посилена охорона культових споруд і символів у місті. Останні події з оскверненням релігійних святинь, зокрема синагоги, коли невідомі принесли свинячу голову та облили приміщення червоною фарбою.

     Події, що сколихнули місто і країну, Цебрій назвав провокацією і зауважив, що Умань є багатонаціональним і полірелігійним містом, де всі виховані на повазі до різних традицій.

     Надалі очільник міста пообіцяв не допускати подібні ситуації, які будуть попереджатися завдяки посиленій охороні місць, де розташовані релігійні символи і споруди. Крім того, Цебрій вимагає від правоохоронців ретельного розслідування цієї справи, висловивши надію на те, що подібні явища не повторяться у майбутньому.


Черговий напад у Львові на громадських активістів (відео).
Сьогодні, 29.03.2019 року громадські активісти Львова провели акцію протесту під стінами Львівської міської ради, з метою привернення уваги громадськості до забруднення міста небезпечними...