Захарченко хоче захопити Британію щоб Росія піднялась на новий рівень

Захарченко хоче захопити Британію щоб Росія піднялась на новий рівень

     Очільник самопроголошеної «Донецької народної республіки» заявив про намір захопити Британію, так як, на думку Захарченка, вона представляє найбільше зло для Росії.
     Приголомшливу заяву Олександр Захарченко озвучив під час одного з інтерв'ю. Перш за все, очільник «ДНР» відзначив відсутність потреби захоплення Києва та Берліна. На його думку, усі біди Росії зумовлені англосаксами. Захарченко переконаний, що «золота доба» для Росії настане тоді, коли «ДНР» захопить Британію.
     Після такої гучної заяви, ведучий, котрий брав інтерв'ю у терориста, не стримав сміху, проте Захарченка це не зупинило і він продовжив ділитись своїми грандіозними планами. На меті у очільника «ДНР» повернути втрачені колись території Російської імперії.
     Нещодавно, ватажок невизнаної «Донецької народної республіки» вручив скандальному актору Охлобистіну папірець, що засвідчує громадянство «ДНР». Документ був виданий після того, як Охлобистін написав відповідну заяву на ім'я Захарченка з проханням надати громадянство.


Черговий напад у Львові на громадських активістів (відео).
Сьогодні, 29.03.2019 року громадські активісти Львова провели акцію протесту під стінами Львівської міської ради, з метою привернення уваги громадськості до забруднення міста небезпечними...