11-річний хлопчик здійснив самопідпалення задля видовища

11-річний хлопчик здійснив самопідпалення задля видовища

     У селі Авангард, що поблизу Кривого Рогу, 11-річна дитина виконала небезпечний експеримент з метою збагатитись, але натомість потрапила до реанімації.
     За словами товаришів потерпілого, хлопець прагнув відтворити на відео небезпечний трюк, який побачив у мережі Інтернет. Після цього планувалось опублікувати видовищне відео в мережі та отримати гроші за перегляди. Проте, 11-річний підліток не врахував, що на оригінальному відео трюк виконується поблизу водоймища, в яке після підпалення пірнає автор. Як наслідок, хлопця було госпіталізовано із опіками 60% тіла. Впродовж усього експерименту за 11-річним підлітком спостерігали товариші. Згодом стало відомо, що здійснення самопідпалення планувалось хлопцем протягом двох тижнів.
     Наразі, поліцією Кривого Року з'ясовуються усі подробиці даної пригоди. Окрім того, відкрито питання про притягнення до відповідальності батьків постраждалої дитини за їх неналежний догляд за неповнолітнім.


Черговий напад у Львові на громадських активістів (відео).
Сьогодні, 29.03.2019 року громадські активісти Львова провели акцію протесту під стінами Львівської міської ради, з метою привернення уваги громадськості до забруднення міста небезпечними...