Samsung розробляє нові гнучкі смартфони

Samsung розробляє нові гнучкі смартфони

     Експерименти компанії Samsung з зігнутими дисплеями давно розвинулись до того рівня, коли вони вже переросли у повноцінні проекти, та стали значною частиною флагманських моделей компанії.

     Правду кажучи, теперішні моделі смартфонів південнокорейського виробника отримали популярність не в останню чергу завдяки зігнутим краям дисплеїв. Та наразі компанія працює над двома різними типами гнучких моделей.

     Джерела всередині компанії Samsung повідомляють, що наразі ведеться розробка смартфону з «подвійним» дисплеєм. Він матиме два дисплеї з обох боків пристрою. Також, компанія працює над смартфоном, який має один гнучкий OLED-дисплей. Очікується, що спершу Samsung випустить на ринок незначну кількість смартфонів з подвійним дисплеєм, для того, щоб зрозуміти реакцію споживачів на новий пристрій.

     Смарфтон з подвійним екраном матиме дисплеї на передній і задній панелі, та, незважаючи на те, що смартфон не буде гнучким, він матиме шарнір, який даватиме змогу спроектувати саме гнучкий дизайн. Після повного згинання, один з дисплеїв буде повністю невидимим для користувача. Інший гнучкий телефон, який має надійти у продаж після смартфону з подвійним екраном, матиме гнучку панель і після повного згинання - по половині дисплею ззаду і спереду. Оскільки новинки матимуть гнучкі дисплеї, то в них має бути присутня наваго більш розвинена електроніка, від тої, що існує зараз.


СВІЙ ПЕРШИЙ ВІЗИТ НОВИЙ ПРЕДСТОЯТЕЛЬ ПРАВОСЛАВНОЇ УКРАЇНСЬКОЇ ЦЕРКВИ РАЗОМ ІЗ ПРЕЗИДЕНТОМ УКРАЇНИ ЗДІЙСНИЛИ ДО ДНІПРОВСЬКОЇ ЄПАРХІЇ
Президент України Петро Порошенко взяв участь у молебні в Дніпровському Храмі "Різдва Пресвятої Богородиці" Православної Церкви України. Богослужіння провів Митрополит Київський...