Обговорення соціально-культурних проектів у Запоріжжі

Обговорення соціально-культурних проектів у Запоріжжі

     Міністр культури України Євген Нищук провів робочу зустріч із директором департаменту культури, туризму, національностей та релігій Запорізької обласної державної адміністрації Владиславом Мороко, під час якої розглядалися питання реалізації соціально-культурних проектів у регіоні.

     Владислав Мороко розповів про здійсненні в регіоні кроки по впровадженню реформ культурної сфери, зокрема ініційовані та впровадженні Запорізькою ОДА зміни у розвиток музейної галузі.

     «Ми вважаємо, що ментальність населення можна змінити саме через музейну галузь, потрібно змінювати музеї радянської доби на сучасні. Зараз ми цим активно займаємося, зокрема у нас реалізований проект, присвячений Революції Гідності та подіям в зоні АТО, експозиція якого розміщується у приміщенні наданому краєзнавчим музеєм. Проте на подальших етапах ми потребуємо підтримки на державному рівні з боку Міністерства культури», - сказав Владислав Мороко.

     Євген Нищук відзначив, що Міністерство культури зі свого боку завжди підтримує подібні ініціативи.
     «Ми радо підтримуємо подібні проекти, адже реформування в музейній сфері – це дуже важливий аспект нашої роботи», - сказав Євген Нищук.
     «Я вважаю, що саме завдяки такій плідній співпраці ми зможемо досягти великих успіхів у реформуванні культури».

     Під час зустрічі також піднімалися питання стану охорони культурної спадщини у Запорізькій області та соціально-культурних проектів, які плануються реалізувати в регіоні.

 

     Повідомляє Міністерство культури України


Черговий напад у Львові на громадських активістів (відео).
Сьогодні, 29.03.2019 року громадські активісти Львова провели акцію протесту під стінами Львівської міської ради, з метою привернення уваги громадськості до забруднення міста небезпечними...