У Національній опері влаштували свято для дітей ветеранів АТО

У Національній опері влаштували свято для дітей ветеранів АТО

     Дітей ветеранів АТО запросили до Національної опери України для перегляду вистави «Казка про царя Салтана». Після перегляду вистави діти мали можливість поспілкуватися з ведучими акторами Театру та отримали солодкі подарунки.
     Свято для дітей підготувало керівництво Національної опери на чолі з директором Петром Чуприною і головним режисером Анатолієм Солов'яненком, Міністром культури України Євгеном Нищуком за участю шеф-редактора LB.ua Соні Кошкіної та керівника Спілки ветеранів АТО Деснянського району міста Києва Євгенія Турчака.

     «Скоро Новий рік, скоро Різдво Христове, а в цей час діти на що чекають? На подарунки і дива. Сьогодні на сцені Національної опери України для вас втілилося диво. Це велика магія театру, перевтілення, казки, яка має бути в житті кожного - як дорослого, так і дитини. Сьогодні вас привітали ведучі актори одного з найкращих театрів країни, наша відома журналістка, шеф-редактор видання LB.ua Соня Кошкіна, Петро Якович Чуприна - директор славного Оперного театру, Анатолій Солов'яненко - його головний режисер, усі актори і музиканти - ми завжди вас тут чекаємо з цікавими виставами та постановками. Але головне - хочу, щоб ваші батьки були здорові, а в Україні настав мир!" - сказав Міністр культури України Євген Нищук, вітаючи дітей із новорічними святами.

 

     Повідомляє Міністерство культури України


Черговий напад у Львові на громадських активістів (відео).
Сьогодні, 29.03.2019 року громадські активісти Львова провели акцію протесту під стінами Львівської міської ради, з метою привернення уваги громадськості до забруднення міста небезпечними...