На Львівщині в день народження Бандери згорів музей УПА

На Львівщині в день народження Бандери згорів музей УПА

     Музей-криївку підпільної типографії УПА поблизу Пустомитів знищено, внаслідок пожежі. Існує велика ймовірність того, що займання відбулось в результаті навмисного підпалу, адже музей вигорів повністю.
     Інцидент відбувся у ніч з 1 на 2 січня. Варто відмітити, що саме 1 січня у всіх регіонах України вшановували пам'ять націоналіста Степана Бандери смолоскипними ходами та віче.
     У соціальних мережах уже опубліковано фото із місця знищеного пожежею музею. На думку користувачів соцмереж, а також представників націоналістичного руху в Україні, причиною займання стало ні що інше, як навмисний підпал. Окрім того, за версією активістів, не є випадковим й те, що пожежа відбулась саме в день вшанування пам'яті Степана Бандери.
     Музей-криївка у селі Басівка, що поблизу Львова, встиг проіснувати всього 2 роки. Відкриття музею відбулось 7 вересня 2014 року в населеному пункту, що має особливе значення для українських націоналістів. Саме у селі Басівка відбувся останній бій на Львівщині за участі УПА та загону НКВД.
     Наразі, з'ясовуються усі обставини виникнення пожежі.


СВІЙ ПЕРШИЙ ВІЗИТ НОВИЙ ПРЕДСТОЯТЕЛЬ ПРАВОСЛАВНОЇ УКРАЇНСЬКОЇ ЦЕРКВИ РАЗОМ ІЗ ПРЕЗИДЕНТОМ УКРАЇНИ ЗДІЙСНИЛИ ДО ДНІПРОВСЬКОЇ ЄПАРХІЇ
Президент України Петро Порошенко взяв участь у молебні в Дніпровському Храмі "Різдва Пресвятої Богородиці" Православної Церкви України. Богослужіння провів Митрополит Київський...