Кияни вшанували пам'ять Степана Бандери у день його народження

Кияни вшанували пам'ять Степана Бандери у день його народження

     1 січня у Києві відбулась хода, присвячена пам'яті українського націоналіста Степана Бандери. Цього року відзначили 108 річницю від народження Бандери.
     У перший день 2017 року центральними вулицями столиці крокувала вже традиційна хода вшанування пам'яті Степана Бандери. До акції долучились близько 800 людей, які підіймали червоно-чорні прапори, а також символіку Конгресу українських націоналістів. Розпочалась хода у парку імені Тараса Шевченка та, пройшовшись вулицями Києва, закінчилася на головному майдані столиці, де було проведено віче націоналістів.      Учасники заходу переконані, що щорічна організація ходи є невід'ємною складовою у вшануванні пам'яті видатного українця.
     Під час проведення заходів, присвячених вшануванню пам'яті Степана Бандери, правоохоронцями не було зафіксовано жодних конфліктних ситуацій. Варто відмітити, що охороняти спокій на вулицях столиці у день традиційної ходи вийшли 700 правоохоронців, третю частину з яких налічували нацгвардійці.


СВІЙ ПЕРШИЙ ВІЗИТ НОВИЙ ПРЕДСТОЯТЕЛЬ ПРАВОСЛАВНОЇ УКРАЇНСЬКОЇ ЦЕРКВИ РАЗОМ ІЗ ПРЕЗИДЕНТОМ УКРАЇНИ ЗДІЙСНИЛИ ДО ДНІПРОВСЬКОЇ ЄПАРХІЇ
Президент України Петро Порошенко взяв участь у молебні в Дніпровському Храмі "Різдва Пресвятої Богородиці" Православної Церкви України. Богослужіння провів Митрополит Київський...