Незабаром Земля буде максимально близькою до Сонця

Незабаром Земля буде максимально близькою до Сонця

     На початку 2017 року, а саме 4 січня, станеться незвичайна астрономічна подія – Земля наблизиться до Сонця на максимально близьку відстань, яка складатиме всього 147 мільйонів кілометрів. Таке явище можна спостерігати лише один раз на рік.

     Науковці повідомили про цікаве астрономічне явище, яке очікує Землю у році, що настав: 4 січня о 17.17 годині Земля максимально наблизиться до Сонця. Відстань між зіркою і нашою планетою у цей час значно скоротиться і складатиме 147 мільйонів кілометрів. Це астрономічне явище викликане особливостями руху Землі навколо Сонця. Головною причиною подібних змін є видовжена форма планети та її рух навколо зірки зі швидкістю 30 кілометрів на годину, завдяки чому змінюється її положення відносно Сонця.

     Найбільш віддалене від Сонця положення Землі також буває раз на рік, у такому випадку відстань від Сонця до Землі дорівнює 152 мільйонам кілометрів.

     Ще одна цікава астрономічна подія відбудеться у ці дні: у ніч з 3 на 4 січня 2017 року на Землю падатимуть метеорити з потоку Квадрантиди. Очікують, що за годину впаде близько 200 «зірок».


СВІЙ ПЕРШИЙ ВІЗИТ НОВИЙ ПРЕДСТОЯТЕЛЬ ПРАВОСЛАВНОЇ УКРАЇНСЬКОЇ ЦЕРКВИ РАЗОМ ІЗ ПРЕЗИДЕНТОМ УКРАЇНИ ЗДІЙСНИЛИ ДО ДНІПРОВСЬКОЇ ЄПАРХІЇ
Президент України Петро Порошенко взяв участь у молебні в Дніпровському Храмі "Різдва Пресвятої Богородиці" Православної Церкви України. Богослужіння провів Митрополит Київський...