У Києві відбудуться традиційні "Різдвяні старти"

У Києві відбудуться традиційні "Різдвяні старти"

     9-10 січня в легкоатлетичному манежі КМШВСМ (м. Київ, вул. Тичини, 18) відбудуться ХХII Всеукраїнські змагання з легкої атлетики в приміщенні «Різдвяні старти».

     «Різдвяними стартами» в Україні традиційно відкривається легкоатлетичний сезон. Його головними змаганнями у цьому році є чемпіонат Європи у приміщенні (3-5 березня, Белград, Сербія) та чемпіонат світу (4-13 серпня, Лондон, Велика Британія).

     Вже традиційно учать в «Різдвяних стартах» візьмуть найсильніші вітчизняні легкоатлети – переможці та призери чемпіонатів Європи, світу та Олімпійських ігор! Загалом протягом цих двох днів у манежі столичної Школи вищої спортивної майстерності свою готовність до нового сезону випробують близько 330 атлетів.

     Запрошуємо глядачів завітати на трибуни та підтримати наших спортсменів, а представників ЗМІ долучитися до висвітлення змагань.

     «Різдвяні старти-2016» розпочнуться 9 січня, о 10:00. Урочисте відкриття змагань відбудеться цього ж дня о13:00. У другий день турніру, 10 січня, перші атлети вийдуть на старт об 11:00. Ознайомитися з докладним розкладом та регламентом змагань можна за ЦИМпосиланням.

 

     Повідомляє Міністерство молоді та спорту України


СВІЙ ПЕРШИЙ ВІЗИТ НОВИЙ ПРЕДСТОЯТЕЛЬ ПРАВОСЛАВНОЇ УКРАЇНСЬКОЇ ЦЕРКВИ РАЗОМ ІЗ ПРЕЗИДЕНТОМ УКРАЇНИ ЗДІЙСНИЛИ ДО ДНІПРОВСЬКОЇ ЄПАРХІЇ
Президент України Петро Порошенко взяв участь у молебні в Дніпровському Храмі "Різдва Пресвятої Богородиці" Православної Церкви України. Богослужіння провів Митрополит Київський...