У 2017 році зареєструватись для участі у пробному ЗНО можливо до 31 січня

У 2017 році зареєструватись для участі у пробному ЗНО можливо до 31 січня

     В Україні розпочалась реєстрація на тестове проходження ЗНО, яке заплановано на 1 та 8 квітня. Усі випускники, які бажають пройти пробне ЗНО, повинні в обов'язковому порядку здійснити онлайн-реєстрацію на спеціальному сайті з 10 до 31 січня.
     Спеціалісти з оцінювання знань переконані, що пробне проходження ЗНО відіграє важливу роль при виконанні основного тестування, так як воно ознайомлює із процесом ЗНО, дозволяє оптимально розприділити час та, найважливіше, позитивно впливає на психологічну підготовку учасників.
     Під час здійснення пробного тестування, випускникам пропонується перевірити свої знання з української мови та літератури, а також другого предмету з можливістю вибору. До предметів, які учасники тестування мають можливість обирати, цього року віднесли математику, історію України, хімію, біологію, географію та іноземну мову. При виборі тестування з іноземної мови випускники можуть обирати з-поміж англійської, німецької, французької, іспанської та російської мови. Вартість складання тестового іспиту з одного предмету становить 129 грн.


Черговий напад у Львові на громадських активістів (відео).
Сьогодні, 29.03.2019 року громадські активісти Львова провели акцію протесту під стінами Львівської міської ради, з метою привернення уваги громадськості до забруднення міста небезпечними...