Партія Петра Порошенко різко відреагувала на виступ Шуфрича у Москві

Партія Петра Порошенко різко відреагувала на виступ Шуфрича у Москві

Колишній регіонал Нестор Шуфрич виступив на російському каналі з критикою української влади. Проте його заява, що бійці ЗСУ свідомо загострили ситуацію в Авдіївці та ледве не довели її до гуманітарної катастрофи, негативно зустріли у Верховній Раді України. Проте найрізкіше на подію відреагували депутати з партії Президента. Вони звинуватили Шуфрича у сприянні активної антиукраїнської пропаганди. Також заявили, що екс-регіонал свідомо підриває репутацію України у світі, розповсюджуючи брехливу інформацію.

Представники партії Порошенка просили Шуфрича самостійно відмовитися від статусу народного депутату, а також зазначили, що його місце цілком заслужено знаходиться біля екс-президента-втікача Віктора Януковича.

Нагадаємо, Нестор Шуфрич з'явився на екранах російського телебачення з гучною заявою: мовляв, українська влада дала наказ бійцям Збройних Сил України порушити «режим тиші» та постійно вчиняти провокації.


СВІЙ ПЕРШИЙ ВІЗИТ НОВИЙ ПРЕДСТОЯТЕЛЬ ПРАВОСЛАВНОЇ УКРАЇНСЬКОЇ ЦЕРКВИ РАЗОМ ІЗ ПРЕЗИДЕНТОМ УКРАЇНИ ЗДІЙСНИЛИ ДО ДНІПРОВСЬКОЇ ЄПАРХІЇ
Президент України Петро Порошенко взяв участь у молебні в Дніпровському Храмі "Різдва Пресвятої Богородиці" Православної Церкви України. Богослужіння провів Митрополит Київський...