Військові намагаються покласти край «бурштиновій війні»

Військові намагаються покласти край «бурштиновій війні»

Після перестрілок між бандами, які займаються незаконним видобутком бурштину на Житомирщині, Нацгвардія направила своїх людей на місце конфлікту для врегулювання ситуації. Військові контролюватимуть події та встановлюватимуть безпеку та мир.

Головне завдання, повідомляють у відомстві, припинити нелегальне вивезення металобрухту, бурштину та лісопиломатеріалів. Наразі відомо, що протягом 2016 року з Полісся зловмисники 10 разів намагалися вивезти з території бурштин сирцю. За фактом злочину затримано 50 людей.

Однак нещодавно ситуація почала перетворюватися у неконтрольовану. Тож було вирішено задіяти нацгвардійців, аби ті попереджали кримінал.

Нагадаємо, у ніч на 16 січня в місті Олевськ, що на Житомирщині, відбулася стрілянина між двома бандами, які намагалися вивезти бурштин. Зловмисники стріляли один в одного з автоматів, і навіть закидували противника гранатами. В результаті «бурштинової лихоманки» двоє загинуло, 10 – поранених, решту затримала поліція.


Черговий напад у Львові на громадських активістів (відео).
Сьогодні, 29.03.2019 року громадські активісти Львова провели акцію протесту під стінами Львівської міської ради, з метою привернення уваги громадськості до забруднення міста небезпечними...