У Парижі тисячі людей вийшли на підтримку Фійона

У Парижі тисячі людей вийшли на підтримку Фійона

У Парижі розпочався мітинг прихильників кандидата в президенти від Республіканської партії Франсуа Фійона.

Фійон сподівається, що багатотисячний мітинг продемонструє, що він як і раніше популярний, незважаючи на те що в найближчому майбутньому проти нього може бути порушена кримінальна справа, а його кампанія триває.

Виборчу кампанію кандидата від республіканців істотно похитнув фінансовий скандал: Фійона підозрюють в тому, що він влаштував на роботу власну дружину і платив їй зарплату за послуги, які вона насправді не надавала.

Сам Фійон і його дружина заперечують всі звинувачення.

Згідно з результатами опитувань громадської думки, 70% французів хотіли б, щоб він зняв свою кандидатуру.

У понеділок лідери партії проведуть нараду, щоб обговорити цю ситуацію.

Якщо Фійон дійсно хоче продемонструвати свою популярність, на мітинг він повинен зібрати не менше 50 тисяч чоловік, проте його противники заявляють, що це нічого не доводить, оскільки учасників мітингу організовано звозять на автобусах.

Оглядачі вважають, що єдиною альтернативою Фійона, якщо той вирішить зняти свою кандидатуру або якщо його змусять це зробити, залишається мер Бордо Ален Жюппе.


Черговий напад у Львові на громадських активістів (відео).
Сьогодні, 29.03.2019 року громадські активісти Львова провели акцію протесту під стінами Львівської міської ради, з метою привернення уваги громадськості до забруднення міста небезпечними...