ДНР оголосила про початок мовлення в Україні

ДНР оголосила про початок мовлення в Україні

Самопроголошена Донецька республіка оголосила про розширення радіо- і телемовлення. За словами очільників сепаратиська республіка транслює десять каналів, з них 6 належить Росії. Радіо і телетрансляція нібито ведеться на території Харківської, Херсонської і Дніпропетровської областей. Дану інформацію повідомив Олександр Захарченко, голова Ради Міністрів ДНР, з допомогою сепаратиських ЗМІ. Про запуск трансляцій донецький сепаратист скомандував на прес-конференції.
Віктор Яценко, так званий міністр зв'язку Донецької республіки, сповістив, що начебто мовлення вже відбувається з використанням різних частотах у вище зазначених областях України. Для здійснення мовлення на території України було закуплено техніки на суму 33 мільйони рублів.
Раніше Захарченко заявляв, що Донецька республіка оголошує блокаду столиці України і пориває будь-які взаємовідносини з нашою державою.


СВІЙ ПЕРШИЙ ВІЗИТ НОВИЙ ПРЕДСТОЯТЕЛЬ ПРАВОСЛАВНОЇ УКРАЇНСЬКОЇ ЦЕРКВИ РАЗОМ ІЗ ПРЕЗИДЕНТОМ УКРАЇНИ ЗДІЙСНИЛИ ДО ДНІПРОВСЬКОЇ ЄПАРХІЇ
Президент України Петро Порошенко взяв участь у молебні в Дніпровському Храмі "Різдва Пресвятої Богородиці" Православної Церкви України. Богослужіння провів Митрополит Київський...