Вчені змогли записати інформацію за допомогою фотонів і електронів

Вчені змогли записати інформацію за допомогою фотонів і електронів

Фізики з РФ разом із колегами з Європи змогли записати інформаційні дані в квазічастинках ексітонах за допомогою лазерного випромінювання. Ексітони виступають посередниками при передачі енергії між електроном і фотоном. Винахід допоможе в розробці оптоелектронних пристроїв для збереження оптичного сигналу.

Німецькі, російські і голландські фахівці, регулюючи потужність лазерного випромінювання, зуміли сформувати екситон за стандартних умов (кімнатна температура), а також записувати з їх потрібні дані. Це можливо лише при використанні спеціальних матеріалів: метал-органічних каркасів - шаруватої речовини, яке поєднує в собі органічні та неорганічні компоненти. Різні шари цієї структури поєднані один з одним за рахунок межмолярних взаємодій, а для уникнення довільного з'єднання таких пластинок міжшаровий простір заповнюється органічною рідиною.


Черговий напад у Львові на громадських активістів (відео).
Сьогодні, 29.03.2019 року громадські активісти Львова провели акцію протесту під стінами Львівської міської ради, з метою привернення уваги громадськості до забруднення міста небезпечними...