Бійка на могилі Шевченка у Каневі

Бійка на могилі Шевченка у Каневі

Бійку на Чернечій горі 9 березня в День народження Пророка українського народу влаштували націонал-патріоти і прихильники партії «Український вибір», очільником якої є Віктор Медведчук. Приблизно 50 представників сепаратиської партії приїхали для вшанування генія українського народу квітами. Вони вирішили об'їхати музей Кобзаря. З гаслами «Ганьба», «Геть московських окупантів» їх зустріли і почали блокувати в'їзд свободівці і представники Цивільного корпусу. Також до делегатів партії «Український вибір» націоналісти застосували фізичну силу. Постійно лунали вимоги повернутися в автобус і забиратися геть.

Як прокоментували свою поведінку представники націоналістів: вони вважають, що покладати квіти і навіть близько підходити на Тарасову гору представниками проросійської партії не припустимо. Адже зараз йдуть бойові дії в Україні, а партія «Український вибір» своєю діяльністю підтримує окупанта.

Через півгодини сутичок, представники сепаратистської партії покинули Чернечу гору.


Черговий напад у Львові на громадських активістів (відео).
Сьогодні, 29.03.2019 року громадські активісти Львова провели акцію протесту під стінами Львівської міської ради, з метою привернення уваги громадськості до забруднення міста небезпечними...