Міри безпеки у столиці будуть посилені

Міри безпеки у столиці будуть посилені

У Києві оголосили про підвищення заходів безпеки у період з 21 до 24 березня, що пов'язано із заходами, що передбачають масову участь громадян та засідання Верховної Ради. У зв'язку з цими подіями громадський порядок у столиці охоронятиме максимальна кількість поліцейських.

У прес-службі столичної поліції повідомили про посилення охорони порядку у Києві найближчими днями. Так, з 21 до 24 березня до заходів з підтримання громадського порядку буде залучено максимальну кількість співробітників поліції та нацгвардійців.

Охорона цими днями буде посилена не лише в урядовому кварталі, але й у метро та поблизу зупинок громадського транспорту та інших місцях скупчення людей.

За більш точними даними, понад тисячу службовців Національної поліції та Нацгвардії України будуть задіяні у заходах, що відбуватимуться цими днями.

Представники правоохоронних служб уже звернулися до громадян із закликом дотримуватися встановлених правил поведінки та уникати їх порушень.


Черговий напад у Львові на громадських активістів (відео).
Сьогодні, 29.03.2019 року громадські активісти Львова провели акцію протесту під стінами Львівської міської ради, з метою привернення уваги громадськості до забруднення міста небезпечними...