Інформаційне агентство УНТ
Українське Народне Телебачення
Головне в Україні

На Донеччині стартував проект «Безпечне таксі»: перед виїздом на лінію водії здають тест на наркотики

225924 ПЕРЕГЛЯДІВ

Медичний огляд проходить під контролем поліції та лікарів-наркологів. Наразі проект запрацював у Маріуполі, а у подальшому його планується запровадити в кожному місті.

Про це повідомив заступник начальника управління превентивної діяльності Головного управління Нацполіції в Донецькій області Олександр Віт, який є ініціатором проекту.

Проект «Безпечне таксі» результатом співпраці поліції, обласного наркологічного диспансеру та перевізників Маріуполя. Він передбачає проходження водіями медичного огляду на вміст наркотиків та алкоголю.

«Наша мета – забезпечити безпеку пасажирів таксі, пішоходів, а також самих водіїв. Медичне обстеження буде обов’язковим правилом при прийомі працівника на роботу в службу таксі», - відзначив Олександр Віт.

Перевізники Маріуполя підтримали ініціативу поліції запровадити анкету, в якій працівник погоджується на проходження медогляду.

Відтепер скринінг-тест на наркотики у медичному закладі щодня вибірково проходитимуть 2-5 водія. Перевірка для них є неочікуваною.

Самі таксисти переконані, що така новація потрібна.

«Неадекватний водій за кермом – це злочин, а той, хто керує міським транспортом, має проходити перевірку щодня, - впевнений один з водіїв, які сьогодні першими пройшли огляд. Чоловік має 14 років водійського стажу та каже, що жодного разу не сідав за кермо нетверезим.

Ініціативу безпечного таксі планується запровадити і в інших районах Донеччини.

 

Відділ комунікації поліції

Донецької області

 

 

Теги: безпечне таксі

Передрук матеріалів, використання фото, відео дозволяється тільки за умови посилання на «Інформаційне агентство УНТ» та зазначення автора. «Інформаційне агентство УНТ» не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Редактор: redaktor@unt.ua

© 2018 Інформаційне агентство УНТ Українське Народне Телебачення