В Україні діятиме агентство, яке займатиметься пошуком та поверненням викрадених державних грошей

В Україні діятиме агентство, яке займатиметься пошуком та поверненням викрадених державних грошей

Це агентство допомагатиме правоохоронним органам оперативно реагувати на викрадення державних коштів. Його планують зробити незалежним, у ньому працюватиме близько сотні осіб. Їх обиратимуть за конкурсом.

Створення агентства з пошуку та повернення державних коштів є вимогою Європейського Союзу та Міжнародного валютного фонду задля реалізації безвізового режиму.

Вкрадені кошти, які знайдуть, зачислять на депозитні рахунки Агентства в державних банках чи до держбюджету. Від загальної суми 25 % зарахують у спецфонд.

Перевага цього органу полягає в тому, що правоохоронці отримають право арештовувати майно корупціонерів, яке записане на їх родичів. До цього такої можливості в Україні не було.

СВІЙ ПЕРШИЙ ВІЗИТ НОВИЙ ПРЕДСТОЯТЕЛЬ ПРАВОСЛАВНОЇ УКРАЇНСЬКОЇ ЦЕРКВИ РАЗОМ ІЗ ПРЕЗИДЕНТОМ УКРАЇНИ ЗДІЙСНИЛИ ДО ДНІПРОВСЬКОЇ ЄПАРХІЇ
Президент України Петро Порошенко взяв участь у молебні в Дніпровському Храмі "Різдва Пресвятої Богородиці" Православної Церкви України. Богослужіння провів Митрополит Київський...