Росії не варто чекати нових санкцій від ЄС

Росії не варто чекати нових санкцій від ЄС

Ребекка Хармс, співголова однієї з фракцій у Європарламенті, висловила думку, що наразі немає підстав для того, щоб очікувати нових санкцій ЄС проти Російської Федерації.

За словами Ребекки, мова не йде про введення нових санкцій – сьогодні стоїть питання про збереження санкцій, які вже діють, тому що це дасть змогу здійснювати тиск на Росію. У багатьох державах Євросоюзу негативно відносяться до введення нових санкцій проти РФ. Наприклад, у Німеччині соціал-демократи вже готові налагодити взаємовідносини з Російською Федерацією.

Ребекка Хармс сумнівається в тому що більшість країн Євросоюзу підтримають ухвалення так званого «списку Савченко». За її словами, балтійські країни, можливо, і приймуть його, проте на інші країни не варто сподіватися.

Попри це Хармс наголосила, що оскільки Росія ухиляється від виконання мінських угод, Євросоюз і Сполучені Штати мають здійснювати на неї більш потужний тиск. 

СВІЙ ПЕРШИЙ ВІЗИТ НОВИЙ ПРЕДСТОЯТЕЛЬ ПРАВОСЛАВНОЇ УКРАЇНСЬКОЇ ЦЕРКВИ РАЗОМ ІЗ ПРЕЗИДЕНТОМ УКРАЇНИ ЗДІЙСНИЛИ ДО ДНІПРОВСЬКОЇ ЄПАРХІЇ
Президент України Петро Порошенко взяв участь у молебні в Дніпровському Храмі "Різдва Пресвятої Богородиці" Православної Церкви України. Богослужіння провів Митрополит Київський...