Україна може отримати майже 2 мільярди доларів кредиту від Міжнародного валютного фонду

Україна може отримати майже 2 мільярди доларів кредиту від Міжнародного валютного фонду

Вже третій кредитний транш у розмірі 1,7 мільярда доларів, передбачений некомерційною організацією EFF (Electronic Frontier Foundation або Фонд Електронних Рубежів), може отримати Україна у рамках її активної співпраці з програмою Міжнародного валютного фонду.

За словами Джеррі Райса, що офіційно представляє інтереси МВФ – спеціального агентства Організації Об’єднаних Націй, створеного у грудні 1945 року, сума кредитного траншу ще потребує уточнення і подальшого розгляду директорів Міжнародного валютного фонду у липні поточного року.

Нагадаймо про те, що програма Electronic Frontier Foundation розрахована до 2019 року. Спираючись на загальну суму кредитного траншу у близько 17 мільярдів доларів, Україна поки що отримала менше семи мільярдів, левова частина яких – 2,7 мільярда доларів – перетворилися на кошти для підтримки державного бюджету.

СВІЙ ПЕРШИЙ ВІЗИТ НОВИЙ ПРЕДСТОЯТЕЛЬ ПРАВОСЛАВНОЇ УКРАЇНСЬКОЇ ЦЕРКВИ РАЗОМ ІЗ ПРЕЗИДЕНТОМ УКРАЇНИ ЗДІЙСНИЛИ ДО ДНІПРОВСЬКОЇ ЄПАРХІЇ
Президент України Петро Порошенко взяв участь у молебні в Дніпровському Храмі "Різдва Пресвятої Богородиці" Православної Церкви України. Богослужіння провів Митрополит Київський...