Початок покладено: в Україні стартували перебудови під стандарти НАТО

Початок покладено: в Україні стартували перебудови під стандарти НАТО

Спираючись на соціологічні опитування, аж 44% жителів нашої країни підтримують вступ до Північноатлантичного альянсу – НАТО. Їх думку розділяє й Рада національної безпеки і оборони України, яка почала практичні зміни у своєму секторі для подальшого вступу до міжнародної організації.

Факт початку подібної перебудови, як зазначила прес-служба президента України, ніяким чином не означає спонтанного прийняття рішення про вступ до НАТО. Але, тим не менш, такі дії демонструють серйозність та далекоглядність намірів про нові для України обрії у контексті безпеки та оборони.

Позитивними наслідками вищезазначеного реформування, за словами президента, мають стати повністю оновлені оборонні сили, чиє озброєння стане більш технічно сучасним.

СВІЙ ПЕРШИЙ ВІЗИТ НОВИЙ ПРЕДСТОЯТЕЛЬ ПРАВОСЛАВНОЇ УКРАЇНСЬКОЇ ЦЕРКВИ РАЗОМ ІЗ ПРЕЗИДЕНТОМ УКРАЇНИ ЗДІЙСНИЛИ ДО ДНІПРОВСЬКОЇ ЄПАРХІЇ
Президент України Петро Порошенко взяв участь у молебні в Дніпровському Храмі "Різдва Пресвятої Богородиці" Православної Церкви України. Богослужіння провів Митрополит Київський...