На Всесвітньому гуманітарному саміті ООН Україна підніме питання прав кримських татар

На Всесвітньому гуманітарному саміті ООН Україна підніме питання прав кримських татар

Сьогодні Стамбул приймає масштабний Всесвітній гуманітарний саміт Організації Об’єднаних Націй. Цікаво, що проходить цей захід вперше, а його ініціатором є Пан Гі Мун - 8-й Генеральний секретар ООН.

Варто відзначити, що на вищезазначеному саміті присутня й Україна – у пленарній частині засідання український президент Петро Порошенко підніме актуальне питання проблем та прав кримськотатарського народу.

Нагадаймо про те, що 18 травня Україна вшанувала пам'ять жертв насильницької депортації кримських татар у 1944 році. Також у цей день президентом була зроблена заява про ініціювання створення Конституційної комісії, мета якої – опрацювання змін для Конституції, пов’язаних із наданням широкого спектру прав по самоідентифікації для кримськотатарського народу в якості частини нашої держави.

Окрім президента України, на саміті перебувають лідери 60 країн.

СВІЙ ПЕРШИЙ ВІЗИТ НОВИЙ ПРЕДСТОЯТЕЛЬ ПРАВОСЛАВНОЇ УКРАЇНСЬКОЇ ЦЕРКВИ РАЗОМ ІЗ ПРЕЗИДЕНТОМ УКРАЇНИ ЗДІЙСНИЛИ ДО ДНІПРОВСЬКОЇ ЄПАРХІЇ
Президент України Петро Порошенко взяв участь у молебні в Дніпровському Храмі "Різдва Пресвятої Богородиці" Православної Церкви України. Богослужіння провів Митрополит Київський...