Росія та агресивний Китай: що непокоїть Сполучені Штати Америки?

Росія та агресивний Китай: що непокоїть Сполучені Штати Америки?

Збільшення Китаєм та Росією власного впливу у міжнародних повітрі та водах – головна причина сьогоднішньої стурбованості США. Про це каже Герберт Карлайл - голова Командування військово-повітряних операцій Збройних Сил Сполучених Штатів Америки.

Російську Федерацію та Китайську Народну Республіку, за словами Карлайла, цікавлять два дійсно великих географічні об’єкти – Східна Європа та Південно-Китайське море. Спираючись на факти історії, саме там наразі продовжується суперечка країн Тихоокеанського регіону за право володіти низкою островів.

Цікаво, що агресивне «бажання» Китаю та Росії отримати повний контроль над міжнародним простором не є законним. На цьому і наголосив Герберт Карлайл, сказавши про намір США і надалі продовжити користуватися на законних підставах територією, що представляє особливу цікавість для двох вищезгаданих країн.

 

СВІЙ ПЕРШИЙ ВІЗИТ НОВИЙ ПРЕДСТОЯТЕЛЬ ПРАВОСЛАВНОЇ УКРАЇНСЬКОЇ ЦЕРКВИ РАЗОМ ІЗ ПРЕЗИДЕНТОМ УКРАЇНИ ЗДІЙСНИЛИ ДО ДНІПРОВСЬКОЇ ЄПАРХІЇ
Президент України Петро Порошенко взяв участь у молебні в Дніпровському Храмі "Різдва Пресвятої Богородиці" Православної Церкви України. Богослужіння провів Митрополит Київський...