Сполучені Штати Америки вітають Надію Савченко з поверненням на українську землю

Сполучені Штати Америки вітають Надію Савченко з поверненням на українську землю

Повернення української полоненої Надії Савченко у середу, 25 травня, на Батьківщину в одну мить заполонило новинами блогосферу, зробивши народного депутата, льотчицю і героїню найбільш обговорюваною персоною серед українських власників акаунтів міжнародних Інтернет-мікроблогів.

З поверненням привітали Надію й американські політики. Віце-президент Сполучених Штатів Америки Джозеф Байден відзначив, що сила незаконно полоненої Росією української громадянки є яскравим прикладом як для України, так і для світової спільноти.

А державний секретар США Джон Керрі, привітавши Савченко, припустив, що її звільнення з російського полону має посприяти виконанню вищезазначеною Росією Мінських домовленостей у повному обсязі.

Нагадуємо про те, що санкції проти Росії продовжать свою дію у червні цього року. Таке остаточне рішення було прийняте країнами «великої сімки» і підтримане Європейським Союзом.

СВІЙ ПЕРШИЙ ВІЗИТ НОВИЙ ПРЕДСТОЯТЕЛЬ ПРАВОСЛАВНОЇ УКРАЇНСЬКОЇ ЦЕРКВИ РАЗОМ ІЗ ПРЕЗИДЕНТОМ УКРАЇНИ ЗДІЙСНИЛИ ДО ДНІПРОВСЬКОЇ ЄПАРХІЇ
Президент України Петро Порошенко взяв участь у молебні в Дніпровському Храмі "Різдва Пресвятої Богородиці" Православної Церкви України. Богослужіння провів Митрополит Київський...